lucemburska03.jpg 

varsavska01.jpgvarsavska04.jpg

 

      

Dřevěná okna pro činžovní domy, repliky historických oken

Dřevěná okna (a nosným produktem Truhlářství Bobrová jsou právě špaletová okna, kastlová okna a repliky historických dřevěných oken), jsou vyráběna na moderních strojích, zkušenými truhláři. Špaletová i kastlová okna vyrábíme jako kopie původních oken (repliky oken) a to včetně zdobení na klapačkách a poutcích a zůstává tak zachován vzhled rukodělné práce a naše dřevěná okna vedle moderní funkčnosti vyhoví i požadavkům památkářů.

Typickým objektem pro použití našich oken jsou činžovní domy, objekty v historických a památkových zónach měst a další historické a architektonicky cenné objekty.


Okna jsou dodávána s kompletním servisem, včetně všech doprovodných prací - od vybourání a likvidace stávajících oken, přes dopravu, manipulaci, montáž nových oken a vnitřních parapetů, zednické zapravení až po základní úklid a výmalbu, rolety, žaluzie ...

 

Pro naše klienty zajistíme kompletní dokumentaci a schválení stavebních úprav ze strany památkářů a stavebního úřadu.

 

Na okna poskytujeme záruku 6 let a to díky použitému způsobu výroby oken, materiálům a použitým nátěrovým hmotám.

 

 

Na nátěr oken se také používá barva, která je založena na bázi rostlinných přírodních olejů a má otevřené póry. Nátěr neodprýskává, neodlupuje se ani nepraská, a je vyhotoven ve čtyřech nátěrech.

Nátěr je samozřejmě hygienicky i ekologicky nezávadný.

Samozřejmě používáme i standardizovaný vysokotlaký nátěr.

 

varsavska05.jpglucemburska01.jpglucemburska04.jpg

okno01.jpgokno02.jpgvarsavska03.jpg

 

 

 


 


Copyright ©2008 | www.truhlarstvi-bobrova.cz